UX/UI Designer

UX/UI designert keresünk új, modern kaposvári irodánkba, aki munkája során TypeScript fejlesztői feladatot is végez. Számítunk rá, hogy új kollégánk magas szintű szakértelmével nagymértékben hozzájárul projektjeink sikeréhez. Cégünk agilis szoftverfejlesztési metodikával dolgozik, a Clean code alapelvei szerint, ennek követése a jelentkezők felé is alapfeltétel.

Elvárások

  • design módszertanok alapos ismerete (service design, design thinking)
  • tapasztalat megrendelőkkel és fejlesztőkkel való való közvetlen együttműködésben
  • tapasztalat megvalósítható designok tervezésével és az elkészített design prezentálásában
  • analitikus gondolkodás
  • prototípuskészítésben való jártasság
  • design specifikáció írás képessége, igényesség
  • Figma, és egyéb ismert tervezőszoftver ismerete
  • nagyobb design rendszerek ismerete
  • TypeScript ismeret
  • angol nyelv magabiztos ismerete

Előnyt jelent

  • agilis módszertanok ismerete
  • data-driven design alapján priorizálási képesség és kompromisszumkészség
  • prototipizálás készségszinten
  • tapasztalat fejlesztőkkel való szoros együttműködésben, nehézségeik és IT rendszerek peremfeltételeinek megértése
  • munkatapasztalat atomic design szemlélettel
  • responsive design, illetve alternatívák ismerete

Juttatások, munkakörülmények

  • új iroda a belvárosban, jó munkahelyi légkörrel, modern és exkluzív munkakörülményekkel, ingyenes parkolási lehetőséggel
  • hazai és nemzetközi ügyfelek
  • alkalmazotti státusz, versenyképes fizetés
  • a Kaposvárra költözés megoldásában komoly segítséget tudunk nyújtani
  • hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral
  • fél év után céges okostelefon
  • kávé / tea / gyümölcs / müzli és müzliszelet az irodában
  • online képzéseken való részvétel támogatása, amelyek részben munkaidőben is végezhetők

Jelentkezz LinkedIn profiloddal vagy szakmai önéletrajzoddal a hr kukac precognox pont com címen!

A felvételi folyamat része, hogy felmérjük az angoltudásodat is, erre a Duolingo online tesztjét használjuk. A feltételeknek megfelelő pályázókat személyes interjúra behívjuk.

Videónk segítségével betekinthetsz irodánkba és mindennapjainkba:

Ha tetszett a cikk kérjük ossza meg másokkal!