.NET fejlesztő

Kaposvári irodánkba keresünk .NET fejlesztőt, aki munkája során olyan összetett, egyedi tervezésű üzleti alkalmazásokon fog dolgozni, amelyek a legújabb technológiák széles skáláját használják. Cégünk agilis szoftverfejlesztési metodikával dolgozik, a Clean code alapelvei szerint, ennek követése a jelentkezők felé is alapfeltétel.

Elvárások

  • Legalább 3-4 éves tapasztalat a C #, .NET, ASP.NET használatával kapcsolatban
  • OO alapelveinek ismerete.
  • tapasztalat az adatbázis technológiákkal (pl. RDBMS, graph databases, document databases, time series databases)
  • adatszerkezetek, algoritmusok, elosztott rendszerek, adatbázisok és programozási nyelvek megértése
  • angol szakmai nyelvtudás

Előnyt jelent

  • ORM keretrendszerének alapismeretei (pl. Entity Framework, NHibernate)
  • tervezési minták alapismerete
  • devops eszközökkel kapcsolatos tapasztalat (pl. Git, NuGet, FxCop, StyleCop, Jenkins, GitLab CI, Sonar, VSTS)
  • UI / UX ismeretek

Juttatások, munkakörülmények

  • Új iroda a belvárosban, jó munkahelyi légkörrel, modern és exkluzív munkakörülményekkel, ingyenes parkolási lehetőséggel
  • Hazai és nemzetközi ügyfelek
  • Alkalmazotti státusz, versenyképes fizetés
  • A Kaposvárra költözés megoldásában komoly segítséget tudunk nyújtani
  • Hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral
  • Fél év után céges okostelefon
  • Kávé / tea / gyümölcs / müzli és müzliszelet az irodában
  • Online képzéseken való részvétel támogatása, amelyek részben munkaidőben is végezhetők

Jelentkezz LinkedIn profiloddal vagy szakmai önéletrajzoddal a hr kukac precognox pont com címen!

A felvételi folyamat része, hogy felmérjük az angoltudásodat is, erre a Duolingo online tesztjét használjuk. A feltételeknek megfelelő pályázókat személyes interjúra behívjuk.

Videónk segítségével betekinthetsz irodánkba és mindennapjainkba:

Ha tetszett a cikk kérjük ossza meg másokkal!