Marketing munkatárs

Marketing munkatársként Dél-Dunántúl egyik legjelentősebb szoftverfejlesztő cégénél a termékstratégia megvalósításában, professzionálisabb marketing kialakításában vehetsz részt. Kiváló munkakörnyezetben, az ügyvezető és fejlesztési vezető közvetlen munkatársaként, önállóan tevékenykedhetsz. Lehetőséged lesz saját marketing kampányok kidolgozására és végrehajtására.

Leendő munkatársunk feladata

  • Online (és néha offline) marketing tevékenység angol és magyar nyelven
  • Weboldal tartalmak fejlesztése, megírása angol és magyar nyelven (saját honlapunk, angol és magyar nyelvű blogunk is van)
  • Közösségi média jelenlét fejlesztése (twitter, facebook, instagram van jelenleg)
  • Új marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése
  • Hirdetések, PR cikkek tartalmának írása és koordinálása
  • PPC kampányok elkészítése
  • Elektronikus és nyomtatott anyagok elkészítésében való közreműködés
  • Grafikai munkák felügyelete
  • Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
  • Rendezvények, konferenciamegjelenések szervezése és felügyelete

Jelölttel szembeni elvárásaink

  • Felsőfokú végzettség (marketing vagy bölcsész diploma, angolon kívüli további nyelvtudással előny)
  • Marketing területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office, Excel ismeret, kiemelkedő számítógépes jártasság
  • Nagyon jó (felsőfokú) angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

Juttatások, munkakörülmények

  • Tapasztalatnak, korábbi teljesítménynek megfelelő, versenyképes fizetés
  • Iroda belvárosban Kaposváron, jó munkatársi légkörrel, színvonalas munkakörülményekkel
  • Alkalmazotti státusz
  • Hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral
  • Fél év után céges okostelefon
  • Kávé / tea / gyümölcs az irodában: Kettő Jura kávéfőzőnk is van, hogy ha az egyik elromlik akkor se álljon meg az élet (SLA 99.9%)

Jelentkezz ügyvezetőnknél LinkedIn profiloddal vagy szakmai önéletrajzoddal a jofoldi.endre precognox pont com címen! A megfelelő pályázókat személyes interjúra behívjuk.