Karrier információk

Miért a Precognox?

Az innovatív munkakörnyezetünk biztosítja a feladatmegoldáshoz és a szakmai fejlődéshez szükséges hátteret. A kellemes és támogató szakmai légkör, a rugalmas munkaidő, a közös programok, a családbarát hozzáállás és nem utolsósorban a mindig friss gyümölcs pedig hozzájárul ahhoz, hogy együtt produktívak és hatékonyak legyünk. Legyél te is része Dél-Dunántúl 3 legnagyobb szoftverfejlesztő csapatának!

Amennyiben még többet szeretnél tudni a cégről és Kaposvárról, olvasd el házi interjúnkat programozó kollégánkkal.

Kisfilmünkből megtudhatod, hogy mi vár Rád, ha Kaposváron tervezed a jövődet:

Jelölttel szembeni általános elvárásaink

  • a pozícióhoz kapcsolódó felsőfokú végzettség
  • fejlődésre nyitott személyiség
  • nagyon jó angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt) – az aktív nyelvtudás felmérésére a Duolingo online tesztjét használjuk
  • további idegen nyelvek és vállalatirányítási rendszerek ismerete előnyt jelent

Juttatások, munkakörülmények

  • tapasztalatnak, korábbi teljesítménynek megfelelő, versenyképes fizetés
  • iroda Kaposváron (belváros), jó munkatársi légkörrel, színvonalas munkakörülményekkel, jó megközelíthetőséggel
  • korszerű munkahelyi körülmények és technikai feltételek
  • igényes, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • alkalmazotti státusz
  • rugalmas munkarend, részmunkaidős lehetőség
  • hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral
  • kávé / tea / gyümölcs / müzli és müzliszelet az irodában

Egy hétköznap az új irodánkban:

Csapatunk az új irodánkat körülvevő Okosparkban

Nyitott pozíciók és gyakorlati programok / open positions and internship

Senior szoftverfejlesztő

Junior Java programozó

Szakmai gyakornok

JavaScript fejlesztő

UX/UI Designer

Felvételi folyamat / hiring process

Hogyan lehetsz szoftverfejlesztő a Precognoxnál?

How to become a software developer at Precognox?

Jelentkezés és információkérés / application and information

Contact email: hr@precognox.com

Szívesen várjuk a jelentkezésedet akkor is, ha még a felsőoktatásban tanulsz és gyakorlati helyet keresel.

Ha tetszett kérjük ossza meg másokkal!