JavaScript fejlesztő

Magas szintű szakértelemmel és szakmai tapasztalattal rendelkező full stack JavaScript fejlesztőt keresünk új, modern kaposvári irodánkba, aki programozási feladatait írásbeli specifikáció alapján hajtja végre. Cégünk agilis szoftverfejlesztési metodikával dolgozik, a Clean code alapelvei szerint, ennek követése a jelentkezők felé is alapfeltétel.

Elvárások

  • Javascript / Typescript tapasztalat mind frontend, mind backend NodeJS fejlesztésben
  • Tapasztalat minél több SPA frameworkkel: Angular, React, Vue.JS, NestJS
  • Angol szakmai nyelvtudás

Előny, de nem feltétel

  • Sitebuild és UI/UX tapasztalat
  • state management ismeretek, pl. Redux, NgRx
  • PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch, Redis
  • Jira, Git és gitflow
  • Docker tapasztalatok

Juttatások, munkakörülmények

  • Új iroda a belvárosban, jó munkahelyi légkörrel, modern és exkluzív munkakörülményekkel, ingyenes parkolási lehetőséggel
  • Hazai és nemzetközi ügyfelek
  • Alkalmazotti státusz, versenyképes fizetés
  • A Kaposvárra költözés megoldásában segítséget tudunk nyújtani
  • Hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral
  • Fél év után céges okostelefon
  • Kávé / tea / gyümölcs / müzli és müzliszelet az irodában
  • Online képzéseken való részvétel támogatása, amelyek részben munkaidőben is végezhetők

Jelentkezz LinkedIn profiloddal vagy szakmai önéletrajzoddal a hr kukac precognox pont com címen!
A felvételi folyamat része, hogy felmérjük az angoltudásodat is, erre a Duolingo online tesztjét használjuk. A feltételeknek megfelelő pályázókat személyes interjúra behívjuk.

Nézd meg kisfilmünket, hogy megtudd milyen munkakörülmények várnak!

Ha tetszett a cikk kérjük ossza meg másokkal!