Javascript fejlesztő

Senior szoftverfejlesztő

Frontend oldali JavaScript fejlesztőt keresünk, aki programozási feladatait írásbeli specifikáció alapján hajtja végre. Cégünk agilis szoftverfejlesztési metodikával dolgozik, a Clean code alapelvei szerint, ennek követése a jelentkezők felé is alapfeltétel.

Amiben számítunk rád:

  • Frontend oldali JavaScript és TypeScript fejlesztés
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Elkészített programok fejlesztői tesztelése (unit tesztek, komponens tesztek, integrációs tesztek)

Ami szükséges, hogy el tudd látni a feladataid:

  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban is, napi szintű használat
  • Git verziókezelő magabiztos ismerete
  • Legalább 1,5 év, JavaScript fejlesztői tudás
  • Tapasztalat saját kód automatizált tesztelésében (Mocha)
  • TypeScript ismeret

És előny, ha van:

  • Scrum methodology ismeret/tapasztalat
  • Üzleti rálátás, határozottság, agilitás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Webpack bundler ismerete
  • Node package manager (npm) ismerete
  • JIRA tapasztalat

Jelentkezz LinkedIn profiloddal vagy szakmai önéletrajzoddal a hr kukac precognox pont com címen!
A felvételi folyamat része, hogy felmérjük az angoltudásodat is, erre a Duolingo online tesztjét használjuk. A feltételeknek megfelelő pályázókat személyes interjúra behívjuk.

Nézd meg kisfilmünket, hogy megtudd milyen munkakörülmények várnak!

Ha tetszett a cikk kérjük ossza meg másokkal!