Frontend fejlesztő

Célunk, hogy Dunántúl legjobb szoftverfejlesztő, technológiai cége legyünk, színvonalas munkahelyeket létrehozva az ország egyik legélhetőbb városában.

A Precognox csapat (5 hiányzóval)

Szeretnél egy gyönyörű vidéki városban, nyugodtabb életkörülmények között, mégis jó környezetben és komoly projekteken dolgozni? Olyan helyen, ahol 15 perc alatt a város bármely pontjáról beérsz a munkahelyedre? Kaposvár szebb, mint gondolnád.

Frontend fejlesztőt keresünk kaposvári irodánkba: tekints be mindennapjainkba! Cégünk világszínvonalú projekteken dolgozik, amelyeket bizonyára érdekesnek fogsz találni.

Feltételek

– Angular 2+ tapasztalat
– Angol szakmai nyelvtudás
– ReactJS tapasztalat előny
– Sitebuild és UX tapasztalat / ismeretek előny, de nem feltétel

Juttatások, munkakörülmények

– Iroda belvárosban Kaposváron, jó munkatársi légkörrel, színvonalas munkakörülményekkel
– Jó gépek (32GB RAM, SSD), két legalább 22 colos (ma már inkább 24) monitorral
– Alkalmazotti státusz
– Hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral
– Fél év után céges okostelefon
– Online képzéseken való részvétel támogatása, részben munkaidőben is végezhető módon
– Kávé / tea / gyümölcs az irodában: Kettő Jura kávéfőzőnk is van, hogy ha az egyik elromlik akkor se álljon meg az élet (SLA 99.9%)

Olvasd el még ezt is: A felvételi folyamat teljes leírását itt találod!

Jelentkezz ügyvezetőnknél LinkedIn profiloddal vagy szakmai önéletrajzoddal a jofoldi.endre precognox pont com címen! A megfelelő pályázókat személyes interjúra behívjuk.