Karrier információk | Precognox

Karrier információk

Miért a Precognox?

Az innovatív munkakörnyezetünk biztosítja a feladatmegoldáshoz és a szakmai fejlődéshez szükséges hátteret. A kellemes és támogató szakmai légkör, a rugalmas munkaidő és nem utolsósorban a mindig friss gyümölcs pedig hozzájárul ahhoz, hogy együtt produktívak és hatékonyak legyünk. Legyél te is része Dél-Dunántúl 3 legnagyobb szoftverfejlesztő csapatának!

Amennyiben még többet szeretnél tudni a cégről és Kaposvárról, olvasd el házi interjúnkat programozó kollégánkkal.

Jelölttel szembeni általános elvárásaink

A pozícióhoz kapcsolódó felsőfokú végzettség

Fejlődésre nyitott személyiség

Nagyon jó angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt) – az aktív nyelvtudás felmérésére a Duolingo online tesztjét használjuk

További idegen nyelvek és vállalatirányítási rendszerek ismerete előnyt jelent

Juttatások, munkakörülmények

Tapasztalatnak, korábbi teljesítménynek megfelelő, versenyképes fizetés

Iroda Kaposváron (belváros), jó munkatársi légkörrel, színvonalas munkakörülményekkel, jó megközelíthetőséggel

Korszerű munkahelyi körülmények és technikai feltételek

Igényes, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Alkalmazotti státusz

Hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral

Kávé / tea / gyümölcs az irodában

Nyitott pozíciók és gyakorlati programok / Open Positions and internship:

Senior szoftverfejlesztő, Kaposvár

Frontend fejlesztő, Kaposvár

Java programozó, Kaposvár

Machine Learning / NLP Engineer

Szakmai gyakorlati programok, Kaposvár

Felvételi folyamat / Hiring process::

Hogy lehetsz szoftverfejlesztő a Precognox-nál?

How to become a software developer at Precognox?

Jelentkezés és információkérés / Application and information:

info@precognox.com

Szívesen várjuk a jelentkezésedet akkor is, ha még a felsőoktatásban tanulsz és gyakorlati helyet keresel.